Witaj na naszej podstronie z malowankami dla dzieci, które przedstawiają obrazki z popularnej bajki “Franklin”! Nasza kolekcja malowanych obrazków z pewnością zachwyci Twoje dziecko i pozwoli mu spędzić czas w kreatywny sposób. Poniżej znajdziesz opis podstrony, podzielony na 6 sekcji, zawierający słowa kluczowe będące nazwami bohaterów występujących w bajce “Franklin”.

Sekcja 1: Franklin Żółw

Zapraszamy do odkrywania malowanych obrazków z Franklinem Żółwiem – sympatycznym i odważnym bohaterem bajki. Twoje dziecko będzie miało okazję pokolorować obrazki przedstawiające przygody Franklina.

Sekcja 2: Harriet – Siostra Franklina

W tej sekcji znajdziesz malowanki z Żółwiem Harriet – najlepszą przyjaciółką Franklina. Twoje dziecko będzie miało możliwość wyrażenia swojej kreatywności, malując obrazki z Harriet.

Sekcja 3: Niedźwiedź Bruno

Przygotowaliśmy również malowanki z Niedźwiedziem Brunem – lojalnym przyjacielem Franklina. Twoje dziecko będzie miało okazję pokolorować obrazki przedstawiające Brunona w różnych sytuacjach.

Sekcja 4: Bóbr Borys

W tej sekcji znajdziesz malowanki z Bóbrem Borysem – utalentowanym artystą i przyjacielem Franklina. Twoje dziecko będzie miało możliwość wyrażenia swojej kreatywności, malując obrazki z Borysem.

Sekcja 5: Jaszczurka Lenka

Przygotowaliśmy również malowanki z Jaszczurką Lenką – energiczną i pełną pomysłów postacią z bajki Franklin. Twoje dziecko będzie miało okazję pokolorować obrazki przedstawiające Lenkę w różnych sytuacjach.

Sekcja 6: Żółwinka Zuzia

W tej sekcji znajdziesz malowanki z Żółwinką Zuzią – młodszą siostrą Franklina. Twoje dziecko będzie miało możliwość wyrażenia swojej kreatywności, malując obrazki z Zuzią.
Zapraszamy do korzystania z naszych malowankowych obrazków z bohaterami bajki “Franklin”! Daj swojemu dziecku szansę na twórczą zabawę i rozwijanie swoich umiejętności artystycznych.

Pozostaw komentarz

O nas

Współpracujemy z rodzinami przy selekcji kandydatów, aby zapewnić ich rodzinom najwyższą opiekę.

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 9:00-18:00
Sobota: 9:00-16:00
Tel: 668 853 156

Kontakt

Cloud Elite Sp. z o. o., ul.Kaczeńców 12B, 05-462 Otwock
Email:
kontakt@niania-top.pl

Biuletyn informacyjny
pl_PLPL