Witaj na naszej podstronie z malowankami dla dzieci! Tutaj znajdziesz wiele kolorowych obrazków z bohaterami z bajki “Kubuś Puchatek i Przyjaciele”. Nasze malowanki są idealne dla małych artystów, którzy chcą spędzić czas na twórczej zabawie.
Sekcja 1: Kubuś Puchatek Rozpocznij swoją przygodę malując Kubusia Puchatka, sympatycznego miśka o złotym sercu. Kubuś Puchatek jest głównym bohaterem bajki i zawsze gotów na przygodę w Stumilowym Lesie.
                     
Sekcja 2: Prosiaczek Przejdź do malowania Prosiaczka, najlepszego przyjaciela Kubusia Puchatka. Prosiaczek jest uroczy, trochę niezdarny, ale zawsze gotowy na zabawę i przygodę.
Sekcja 3: Tygrysek Teraz czas na Tygryska, energicznego i odważnego tygrysa, który uwielbia skakać i bawić się w Stumilowym Lesie. Wybierz swoje ulubione kolory i daj Tygryskowi nowe życie na papierze.
Sekcja 4: Królik Przejdź do malowania Królika, inteligentnego i trochę nerwowego mieszkańca Stumilowego Lasu. Królik jest znany z jego pasji do ogrodnictwa i pysznych marchewek.
Sekcja 5: Sowa Teraz czas na malowanie Sowy, mądrej i tajemniczej postaci, która zawsze ma odpowiedzi na pytania Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Sowa jest znana z jej mądrości i umiejętności latania nocą.
Sekcja 6: Osiołek Kłapouchy Ostatni, ale nie mniej ważny, to Kangur Kłapouchy. Kangur jest pełen energii i zawsze gotowy do skakania i wygłupiania się w Stumilowym Lesie. Wybierz swoje ulubione kolory i daj Kangurowi nowe życie na papierze.
Zapraszamy do zabawy i malowania wraz z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi! Niech Twoja wyobraźnia rozkwita na naszej podstronie z malowankami dla dzieci.

Pozostaw komentarz

O nas

Współpracujemy z rodzinami przy selekcji kandydatów, aby zapewnić ich rodzinom najwyższą opiekę.

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 9:00-18:00
Sobota: 9:00-16:00
Tel: 668 853 156

Kontakt

Cloud Elite Sp. z o. o., ul.Kaczeńców 12B, 05-462 Otwock
Email:
kontakt@niania-top.pl

Biuletyn informacyjny
pl_PLPL