Doświadczenie opieki nad dzieckiem w wieku szkolnym może być nieco inne w porównaniu do niemowlęcia lub młodszego dziecka. Ale możesz zaplanować różne działania babysitting zawsze, aby utrzymać ich zaangażowanie.

Papieroplastyka
Papierowe rzemiosło to w zasadzie tworzenie dwu- lub trójwymiarowych obiektów przy użyciu papieru lub kart. Papercraft należy do znanych zajęć wewnątrz pomieszczeń czy świetlic dla dzieci i buduje w nich artystyczne podejście.

Baw się w chowanego wewnątrz
Zabawa w chowanego z dziećmi jest korzystna dla maluchów zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Buduje wytrzymałość i stymuluje wzrost i rozwój mięśni. Poza tym sprawia, że podejmują wyzwanie i poprawia ich instynkt, równowagę itp.

Naucz swojego pupila nowej sztuczki
Opiekunka może zaangażować uczące się dziecko w zabawę ze swoim pupilem. Jeśli nie czujesz się komfortowo bawiąc się ze zwierzętami domowymi, powinnaś tego unikać i poinformować rodziców o tej niepewności.

Zabawa klockami
Zabawa klockami to kolejne ekscytujące zajęcie, które pomaga im w rozwijaniu słownictwa, doskonaleniu umiejętności matematycznych itp.

Pozostaw komentarz

O nas

Współpracujemy z rodzinami przy selekcji kandydatów, aby zapewnić ich rodzinom najwyższą opiekę.

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 9:00-18:00
Sobota: 9:00-16:00
Tel: 668 853 156

Kontakt

Cloud Elite Sp. z o. o., ul.Kaczeńców 12B, 05-462 Otwock
Email:
kontakt@niania-top.pl

Biuletyn informacyjny
pl_PLPL