Czy to lato czy zima, opiekunki do dzieci zawsze pozostają w dużym zapotrzebowaniu. Jeśli rozejrzysz się dookoła, możesz znaleźć wiele świetlic działających w Twoim mieście lub miasteczku, w których niemowlęta i małe dzieci są nadzorowane i otaczane opieką.

Ale, w obecnej sytuacji pandemii, widzieliśmy znaczącą zmianę w trendzie od używania usług opieki dziennej do zatrudniania opiekunów do dzieci. Ale, wprawdzie, stało się to trochę trudne by znaleźć zaufaną opiekunkę do dzieci z powodu wysokiego popytu. Z drugiej strony, jeśli masz już opiekunkę w swoim domu, oboje (rodzice i opiekunki) powinni przestrzegać tych Covid-19 zasad i standardów oeracyjnych procedur.

Dla Opiekunek do dzieci:
Należy poinformować pracodawcę, gdy tylko wystąpią jakiekolwiek objawy Covid-19. Przestrzegaj instrukcji podanych przez rodziców dotyczących odkażania miejsc lub zabawek wokół dziecka. Praktykuj zasady społecznego dystansu do zajęć zewnętrznych proponowanych przez rodziców.

Dla rodziców:
Preferujesz zatrudniać tylko jedną opiekunkę dla twojego domu. Poinformuj ją o wszystkich swoich instrukcjach dotyczących działań zewnętrznych. Stale sprawdzaj, czy twoja opiekunka ma dostęp do płynu do higieny rąk i mydła, czy też nie.

1 Komentarz

  • Susanne
    Posted październik 28, 2021 11:03 pm 0Likes

    The Cooperation continues to develop an active network of professional consultants also, foundations,
    municipalities and not-for-profit organizations located throughout City Center to assist
    area residents, businesses and visitors. Notice our own web links and information web page for even more data Please.

Pozostaw komentarz

O nas

Współpracujemy z rodzinami przy selekcji kandydatów, aby zapewnić ich rodzinom najwyższą opiekę.

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 9:00-18:00
Sobota: 9:00-16:00
Tel: 668 853 156

Kontakt

Cloud Elite Sp. z o. o., ul.Kaczeńców 12B, 05-462 Otwock
Email:
kontakt@niania-top.pl

Biuletyn informacyjny
pl_PLPL